08:00
19.04.2018
XFree
Koppefjellet, Volda
09:30
19.04.2018
Uteguiden
Sunnmørsalpane
12:00-15:00
19.04.2018
XBase
Loen, Stryn
12:00-15:00
19.04.2018
Speedflying
Loen Skylift, Stryn
12:00-15:00
19.04.2018
Skydiving
Loen, Stryn
16:15-17:45
19.04.2018
DJ Danny
XLounge
17:00-18:00
19.04.2018
Yoga
Hamnegata 14, Volda
17:00
19.04.2018
XSkate • Ramp
Møre Skatehall
18:00-19:00
19.04.2018
XTalk: Stein P. Aasheim
SpareBank1 Hall
18:00-20:00
19.04.2018
Happy Lounge
Festival Area
19:00-20:00
19.04.2018
XTalk: Maria Sand
SpareBank1 Hall
20:00-21:00
19.04.2018
XTalk: Miranda Tryggeset
SpareBank1 Hall
20:00-21:00
19.04.2018
X2 Quiz
Rokken Café
21:00-22:30
19.04.2018
DJ EZILIUS & NASTY
XLounge
21:10
19.04.2018
Todays Video
SpareBank1 Hall
22:15
19.04.2018
Skapsmak
SpareBank1 Hall
23:30
19.04.2018
Loui & Lexus
SpareBank1 Hall
00:00
19.04.2018
Arif
SpareBank1 Hall
09:00-10:00
20.04.2018
Yoga
Hamnegata 14, Volda
09:30
20.04.2018
Uteguiden
Sunnmørsalpane
10:00-11:00
20.04.2018
Festival Bus
Volda Rutebilstasjon → Ørsta Skisenter
11:00-15:00
20.04.2018
Paragliding
Ørsta Skisenter
11:00-18:00
20.04.2018
Airboogie
Hovden Ørsta–Volda Airport
11:00-13:00
20.04.2018
Festival Bus
Volda Rutebilstasjon → Loen Skylift
12:00-15:00
20.04.2018
XBase
Loen, Stryn
12:00-15:00
20.04.2018
Skydiving
Loen, Stryn
12:00-17:00
20.04.2018
XBoard Session
Volda
12:05-15:00
20.04.2018
Speedflying
Loen Skylift, Stryn
15:30-16:00
20.04.2018
Festival Bus
Ørsta Skisenter → Volda Rutebilstasjon
17:00-17:45
20.04.2018
Yoga
Hamnegata 14, Volda
17:00-18:00
20.04.2018
Festival Bus
Loen Skylift → Volda Rutebilstasjon
18:00-19:00
20.04.2018
XTalk: Kristine Tofte
SpareBank1 Hall
18:00-20:00
20.04.2018
XLounge
Festival Area
19:00-20:00
20.04.2018
XTalk: Thomas Meling
SpareBank1 Hall
20:00-21:00
20.04.2018
Catch-it
Festival Area
20:00-21:00
20.04.2018
Slacklining
Festival Area
20:00-21:00
20.04.2018
X2 Quiz
Rokken Café
20:00-21:
20.04.2018
TripleX • Catch-it / Slack-line
Festivalområdet
20:00-22:25
20.04.2018
DJ OJAY
XLounge
21:10
20.04.2018
Todays Video
SpareBank1 Hall
22:15
20.04.2018
Hanne Mjøen
Storsalen – Studenthuset Rokken
23:15
20.04.2018
EMIR
SpareBank1 Hall
23:45-01:00
20.04.2018
Grums DJ-Set
XLounge
00:00
20.04.2018
Blood Command
Storsalen – Studenthuset Rokken
01:00
20.04.2018
Lindstrøm
SpareBank1 Hall
09:00-10:00
21.04.2018
Yoga
Hamnegata 14, Volda
09:30
21.04.2018
Uteguiden
Sunnmørsalpane
10:00-18:00
21.04.2018
XBoard
Volda
10:00-18:00
21.04.2018
Bouldring
Klatresiloen • Røystunvegen 17A, Volda
10:00-16:00
21.04.2018
Airboogie
Hovden Ørsta–Volda Airport
10:30-16:00
21.04.2018
XWave
Ervik
10:30
21.04.2018
XWave
Ervik
10:40
21.04.2018
Festival bus to XCreek
Volda Rutebilstasjon → Follestaddalen
11:00-18:00
21.04.2018
XCreek
Follestaddalen ved Høgebrua
11:00-16:00
21.04.2018
XStyle
Ørsta Skisenter
11:00-15:00
21.04.2018
Avlyst: Paragliding
Ørsta Skisenter
11:00-13:00
21.04.2018
Festival Bus
Volda Rutebilstasjon → Loen Skylift
11:00
21.04.2018
XBike Session
Snauderosa
11:45
21.04.2018
Festival Bus to XSkate
Volda Rutebilstasjon → Møte Skatehall
12:00-18:00
21.04.2018
XSkate • Street/Park
Volda Skatepark
12:00-15:00
21.04.2018
XBase
TBD: Hellesylt / Stryn
12:00-15:00
21.04.2018
Speedflying
Loen Skylift, Stryn
12:00-15:00
21.04.2018
Skydiving
Loen, Stryn
16:00-19:00
21.04.2018
XSplash
Idrettsbygget • Engesetvegen 34, Volda
16:00-17:00
21.04.2018
Festival Bus
Loen Skylift → Volda Rutebilstasjon
17:00-17:45
21.04.2018
Yoga
Hamnegata 14, Volda
17:00-19:00
21.04.2018
DJ Danny
XLounge
18:00-20:00
21.04.2018
XLounge
Festival Area
18:00-19:30
21.04.2018
Reel Rock Film Tour
Rokken scene
19:00-20:00
21.04.2018
XTalk: Eirik Vaage
SpareBank1 Hall
19:30-20:30
21.04.2018
POW Quiz
Rokken cafe
20:00-21:00
21.04.2018
Slacklining
Festival Area
20:00-21:00
21.04.2018
XTalk: Erik Sveberg Dietrichs
SpareBank1 Hall
21:00-22:00
21.04.2018
XAward
SpareBank1 Hall
21:10
21.04.2018
Todays Video
SpareBank1 Hall
22:15
21.04.2018
Reykjavíkurdætur
SpareBank1 Hall
23:00
21.04.2018
Lekende Lett
Storsalen – Studenthuset Rokken
23:45
21.04.2018
Skatebård
SpareBank1 Hall
00:30-02:00
21.04.2018
DJ Danny & Ojay
Storsalen - Studenthuset Rokken
00:45
21.04.2018
Get Shrantzy (Henrik the Artist + Ponny1000Lotto)
SpareBank1 Hall
09:30
22.04.2018
Uteguiden
Sunnmørsalpane
10:00-11:00
22.04.2018
Yoga
Hamnegata 14, Volda
11:00-15:00
22.04.2018
Paragliding
Ørsta Skisenter
12:00-18:00
22.04.2018
Airboogie
Hovden Ørsta–Volda Airport